PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697469}
6,3 14 446
ocen
6,3 10 1 14446
4,0 3
oceny krytyków
Regression
powrót do forum filmu Regression

Czy odbyła się premiera tego filmu 27 sierpnia? Widział go ktoś ? Czemu jest taka cisza tu i na imdb?

ocenił(a) film na 7
kokon303

The film was originally scheduled for an August 28, 2015 release in the United States, but it was pulled from the schedule. [6][15] The film will have its world premiere at the San Sebastian Film Festival on September 18, 2015.[16] The film is scheduled to be released in Spain on October 2, 2015, in the UK on October 9, 2015 and in Canada on October 30, 2015.[17]
To znalazłem na wikipedi

ocenił(a) film na 5
kokon303

pewnie dlatego, że premiera została przeniesiona na 18 września. The Regression będzie otwierać festiwal w San Sebastian, czyli będzie filmem poza konkursem. Ale dobre i to. Z drugiej strony trudno zupełnie zrozumieć zupełny brak promocji tego filmu, również na zachodzie. Tylko na rynku "wewnętrznym" w Hiszpanii prowadzona jest niewielka akcja promocyjna, ale i tak jest ograniczona do plakatów w kinach i paru spotach w telewizji. Dużo złego zrobiły mocno nieautoryzowane pierwsze recenzje z pokazów studyjnych, choć nawet nie wiadomo, czy są prawdziwe i czy pokazy rzeczywiście miały miejsce.

Irry

no właśnie mnie też dziwi słaba promocja tego filmu przy takiej obsadzie :/

ocenił(a) film na 3
kokon303

w Hiszpanii film był bardzo, ale to bardzo mocno promowany; reklamy i plakaty na każdym kroku

monisia2109

Recenzje zmasakrowały ten film. "Agorę" odpuściłem, bo zupełnie nie interesuje mnie taka tematyka, ale Amenabar chyba się wypalił. Nie dość, że długie przerwy pomiędzy filmami, to jeszcze bardzo chłodne przyjęcie. Hawke bywa, że gra w kinie klasy B, a Watson w ogóle mało gra, ale i tak obsada wskazywała również na coś lepszego. Szkoda. Pewnie, jak gdzieś wpadnie mi przed oczy obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones