PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714045}
3,0 298
ocen
3,0 10 1 298
Vampyres
powrót do forum filmu Vampyres

Dość ciężki film w ocenie. Z jednej strony mamy do czynienia z fabułą prostą jak budowa cepa, do tego wszystkiego aktorstwo stoi tutaj jednak na niezbyt wysokim poziomie no i większość postaci jest najzwyczajniej w świecie nijaka. Są, bo są i tyle, że tak to ujmę. Z drugiej jednak strony dostajemy między innymi nienajgorszą scenografię, która może się podobać (choć oczywiście mogłaby być lepsza), ładnie prezentujące się niektóre sceny (największe wrażenie robi chyba ta nawiązująca do Elżbiety Batory), trochę krwi (mogłoby być jej więcej), masę nagości (w końcu to jest jednak horror erotyczny), taki lekki klimat tajemniczości oraz w ciekawy sposób przedstawione wampirzyce (na początku jawią się jako takie zmysłowe łowczynie później jednak są pokazane jako potwory, którymi w rzeczywistości są). Reasumują jest to taki średniak z paroma niezłymi przebłyskami oraz potencjałem na coś więcej.

ocenił(a) film na 2
Laki_Lou

Średniak? To jest słabe nawet jak na kino klasy D. Nie wyszedł ani fikołek, ani horror, ani nawet komedia. Obejrzałem do końca, bo jestem popieprzony.
BTW: To, że netflix puszcza takie gnioty, świadczy moim zdaniem o ogólnym poziomie tej platformy. Sami produkują gnioty, które tylko w zestawieniu z jeszcze większym badziewiem mogą zdobyć przychylność widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones