Czerwona królowa (2024)
Czerwona królowa: Sezon 1 Czerwona królowa sezon 1, odcinek 1
odcinek Czerwona królowa (2024)

Skok

Un salto 53m
6,8 23
oceny
6,8 10 1 23
Czerwona królowa
powrót do forum s1e1

Słabizna

ocenił(a) serial na 3

Po pierwszym odcinku słabo. Jak się napisze, że ktoś ma ponad 200 IQ i zrobi tę osobę lekko szaloną, to ma być pomysł na serial? Też słabo. Do tego widać, że scenariusz napisała osoba bliższa 100 IQ.

kulizz

to jest na podstawie książki,i możesz się ździwić ale tak Antonia w książce jest dokładnie taka sama jak w serialu ,bardzo mądra i szurnięta:]

shadow87

To serial na podstawie książki, której autor pachnie z daleka hiszpańskim Mrozem. I to nie jest oczywiście komplement.

ocenił(a) serial na 8
kulizz

 Ona nie jest szalona. W dalszej części jest częściowo wyjaśnione dlaczego się tak zachowuje.

ocenił(a) serial na 6
kulizz

Mnie się wydaje, że to prawie zawsze jest dobry pomysł :) W scenariuszu są pewne głupoty ale serial ogląda się dobrze. Zasługa dobrego aktorstwa. Mi tu brakuje co najmniej jednego odcinka, chociażby żeby wątek porwania chłopaka nie wyglądał tak beznadziejnie przycięty.

ocenił(a) serial na 10
Logan87

Będzie dalszy ciąg, to jest na podstawie trylogii Juan Gomez-Jurado, wyszedł też prequel, być może będzie więcej serii nakręcone

drevnikocurek

oby nie!!

ocenił(a) serial na 5
drevnikocurek

Oby nie

ocenił(a) serial na 3
kulizz

Obejrzałam 3 odcinki. Bardzo słaby serial. Fatalnie zagrany, fatalnie nakręcony. Nie do przejścia.

iwonrud

nie zgadzam się

ocenił(a) serial na 3
gwidon_gwidon

Chcesz coś podobnego, ale dobrego obejrzyj Syna Marnotrawnego (2019-2021).

ocenił(a) serial na 5
kulizz

Stały problem popkultury - autor z IQ niewiele pond 100 tworzy geniusza, który ma 200 IQ, i wyobraża sobie jego myśli i zachowania - zawsze wychodzi żałośnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones