PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474708}

Agora

Ágora
7,1 35 356
ocen
7,1 10 1 35356
6,8 6
ocen krytyków
Agora
powrót do forum filmu Agora

Mordy, ciemnota, terror, gnębienie kobiet, prześladowanie naukowców i nauki, niszczenie
kultury,odbieranie godności ludziom przez systemową negację naturalnych potrzeb i cech ludzkich,
obłuda i fałsz - to jest tożsamość chrześcijaństwa, cechy jezusowej nauki w praktyce. Chrześcijańskie
"ISIS" trwało przez wiele wieków niszcząc i mordując.

maciekd_filmweb

Po inwektywach jakie stosujesz można poznać jaka z Ciebie prymitywna istota, po raz kolejny pokazujesz kulturę osobistą na poziomie czegoś odpowiadającym zachowaniom karalucha.
Marks był źródłem inspiracji dla tysięcy naukowców, którzy w XX wieku wzbogacali świat nauki o całe przestrzenie nowej wiedzy od filozofii , socjologii i choćby na antropologii skończywszy. Wielu wybitnych Polaków było marksistami, tak jak ojciec polskiej socjologii Ludwik Krzywicki, ale pewnie jemu też byś napisał , że był durniem. Jesteś zbyt ograniczony, żeby to wszystko wiedzieć, dla Ciebie liczą się tylko klecha i jego morały, nie masz zdolności samodzielnego myślenia. Cytujesz tylko wyświechtane cytaty. a samego Marksa to może czytałeś ale ze streszczeń Gościa Niedzielnego, albo innego wątpliwego medium.
Reagan był tak wielkim przyjacielem Polski, że nałożył na nią embargo w najtrudniejszych latach.

Rittner

Zdolności samodzielnego myślenia to ty nie posiadasz, nasłuchałeś się opowieści dziadziusia który służył ze zbrodniarzem i zdrajcą. Reagan był wielkim przyjacielem Polski gdyż wspierał działalność Solidarności i swoją polityką wobec ZSRR doprowadził do upadku Imperium Zła jak określał ZSRR i jego należy wymieniać razem z Janem Paweł II, Margaret Thatcher jako najwybitniejsi przywódcy światowi lat 80 XX wieku. Po wprowadzeniu przez juntę szeregowca Jaruzelskiego wielokrotnie solidaryzował się ze polskim społeczeństwem. Dla mnie autorytetami są bł ks. Jerzy Popiełuszko, św. Jan Paweł II, prymas Stefan Wyszyński. Wzorami żołnierza są rtm. Witold Pilecki, mjr. Hieronim Dekutowski ps. Zapora, czy gen. August Fildorf Nil. A dla ciebie autorytetami są Lenin, Trocki, a wzorem żołnierza jest Świerczewski i Jaruzelski. Taka jest między nami różnica prostaku że ty za swoich bohaterów uważasz zbrodniarzy i zdrajce narodu Polskiego, a ja autentycznych bohaterów.

maciekd_filmweb

TAK WIEM, ZE TWOI BOHATEROWIE TO PEDOFIL WESOŁOWSKI, GIL I PETZ. DO TEGO WOJTYŁA, ZA PONTYFIKATU KTÓREGO MIAŁO MIEJSCE NAJWIĘCEJ SKANDALI ZWIĄZANYCH Z PEDOFILIĄ W KK. ZAPEWNE MODLISZ SIĘ DO ZDRAJCY POLSKI STANISŁAWA, ORAZ DO BŁOGOSŁAWIONEGO STEPINACA, KTÓRY POMAGAŁ USTASZOM MORDOWAĆ NIEWINNYCH CYWILÓW.
KOLEJNY TWÓJ BOHATER TO FRANCO , KTÓRY MA NA SUMIENIU PRAWIE PÓŁ MILIONA LUDZI.
BOHATEROWIE PIERWSZA KLASA.
PRZESTAŃ MI INSYNUOWAĆ POGLĄDY I BOHATERÓW.
MAM DOŚĆ TWOJEGO ZANUDZANIA TROLLU.

Rittner

A ja twojego komunistyczny durniu. Podaj dowód na tuszowanie afer pedofilskich przez św. Jana Pawła II. A wiesz ile na sumieniu mają komuniści. Franco uchronił Hiszpanię przed komunistycznym "rajem". A niewinnych cywili to mordowali komuniści razem z Niemcami, Świerczewski i wiele innych czerwonych kreatur.

użytkownik usunięty
maciekd_filmweb

ciekawe jak Polska mogłaby być takim super rozwijającym krajem jak praktycznie przez całe 20lecie byliśmy w permanentnym kryzysie politycznym i gospodarczym, wielki kryzys, wojna celna z Niemcami, zamrożone stosunki polityczne i gospodarcze z krajami takimi jak Litwa czy Czechosłowacja, nie mówiąc już o tym jak byliśmy nowatorscy i innowacyjni przy 80% analfebtyzmie (moja babka skończyła 7 klas, była najbardziej wykształcona z całej wsi - 500 mieszkańców)

Rittner

i co po raz kolejny zostałeś zmasakrowany, nie masz już merytorycznych argumentów na obronę swoich komunistycznych bredni.

maciekd_filmweb

Kiedy i gdzie? Heh. Zabawny jesteś.

Rittner

Zabawny to jesteś ty i ten twój antykatolicki jazgot.

użytkownik usunięty
maciekd_filmweb

Łatwiej być katotalibem niż zacząć myśleć?

ocenił(a) film na 8
maciekd_filmweb

Dupa rozjechana przez arb Peatza a mózg zlasowany przez arb Marka Jędraszewskiego. Gratulacje

maciekd_filmweb

Ten kto gnębi przez wieki tak jak kościół katolicki, nie ma prawa oczekiwać braku kary , braku wściekłości ludu wobec siebie. Policz sobie ile setek tysięcy Hiszpanów wymordował Franco w imię walki z postępem , nauką , oświatą, jaką zaprowadzili rewolucjoniści , którzy od początku zaczęli otwierać tysiące szkół, które Franco później pozamykał. Franco i Pinochet są znienawidzeni w swoich krajach, to samo mówi za siebie. Obaj wygrali wojny z własnym narodem tylko dzięki pomocy z zewnątrz, tylko głup ..cy Twojego pokroju mogą wysławiać ich pod niebiosa.
Rasizm nigdy nie był związany z ideologią komunistyczną, która głosiła równość wszystkich ras.

Rittner

Ja mam ci czerwony chwaście powiedzieć ilu ludzi wymordowali twoi towarzysze w imię walki klasowej. Mam ci powiedzieć o obozach śmierci które zakładał towarzysz Lenin a udoskonalił je towarzysz Stalin. Franco jest znienawidzony wśród czerwonej hołoty. Wojny z własnym narodem to prowadzili twoje autorytety takie kreatury jak tow. Lenin, Stalin, Bierut, czy Jaruzelski. To ZSRR jest odpowiedzialny na równi z Hitlerem za rozpętanie II Wojny Światowej, to chora imperialna polityka komunistów radzieckich doprowadziła do tego dramatu. Komunizm jest chorą, zbrodniczą ideologią, dzięki Bogu zakazaną przez polskie prawo, mam nadzieje że kiedyś się jakiś prokurator albo psychiatra zajmie tobą.

maciekd_filmweb

To prawie 80 procent ludzi jest czerwoną hołotą w Hiszpanii, bo tylu ma negatywne zdanie o Franco od lat. Tylko takie wyrostki i tłuki jak Ty żyjące w polskim ciemnogrodzie mogą pleść takie brednie. Franco wymordował blisko pół miliona ludzi , ale Ty masz to w nosie, bo jesteś zwyczajnym faszystą , z jednej strony płaczącym nad ofiarami, a z drugiej strony gloryfikującym zbrodniarzy takich jak Franco i Pinochet.
Żal Ci arystokracji rosyjskiej , która okupował Polskę ponad 120 lat? To ich Lenin w pierwszej kolejności pozamykał w obozach, które nijak się miały do gułagów Stalina.
Gdyby Hitler dostał po łapach w 1938 roku, tak jak chciał Stalin , to wojny nie byłoby, to Hitler anektował kolejne kraje bez sprzeciwu zachodu i Polski (z Czechosłowacją Polacy nawet pomogli zagarniając Zaolzie)

Rittner

Pamiętasz durniu jak Polska utraciła Zaolzie? Piłsudski którego tak nie nawidzisz już w 1933 widział jakie niebezpieczeństwo dla Europy niesie Hitler, jego propozycja wojny prewencyjnej z Niemcami została odrzucona przez zachód. Tobie radzę przestań uczyć sie historii z bolszewickiej propagandy. Masz mózgu zrobioną papkę przez bolszewicką agitke. Komuniści świeccy na równi NIemcami odpowiadają za wybuch II Wojny Światowej!

Rittner

o to kolejny dowód na współpracę komunistów z nazistami cytat z Rudolfa Hossa komendanta niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz "Główny Urząd Bezpieczeństwa Rzeszy przekazał komendantom obozów obszerny materiał dotyczący rosyjskich obozów koncentracyjnych." (R. Hoss, "Autobiografia R. Hossa, komendanta obozu oświęcmskiego." tłum. Wiesław Grzymski, Wa-Wa 1990, s. 159.

maciekd_filmweb

?
przekazał własne materiały własnym służbom , czego to ma dowodzić?
zgubiłeś istotny dla samego siebie fragment, nawet cytatami nie potrafisz się posługiwać.

Rittner

Które otrzymał od NKWD durniu

maciekd_filmweb

Naucz się wpierw kultury osobistej, a dopiero potem zaczepiaj ludzi na forach publicznych. Nie mam ochoty na dalsze pouczanie Cię i douczanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maciekd_filmweb

komuniści takich jak Ty chłystków i prymitywów powyciągali z marginesu społecznego, z odmętów społecznych, gdzie gniliście przez wieki całymi pokoleniami. Niestety wielka szkoda bo cham zostanie chamem, nic tego nie zmieni. To nie ja mam powód do wstydu, Ty się wstydź, że jesteś religijnym ciemniakiem z zerową wiedzą . Religia trzyma się dobrze już tylko w biednych, zacofanych krajach , albo w Kalifacie Islamskim, przeprowadź się tam, będziesz czuł się dobrze wśród swoich.
Wiesz co powiedział jeden z idoli Twojej ukochanej II RP
"Do najbardziej odpowiedzialnych za tragedię mojego kraju należy Watykan. Zbyt późno uświadomiłem sobie, że prowadziliśmy politykę zagraniczną służącą egoistycznym interesom Kościoła katolickiego". (Józef Beck). Weź sobie wreszcie to do serca i do rozumu, I PRZESTAŃ ZABIERAĆ MI CZAS.

Rittner

Komuniści przynieśli światu tylko cierpieniem czerwony pomoicie

maciekd_filmweb

problemy z pisownią?
"Widziano rządy despotyczne posługujące się tą zasłoną religii w przekonaniu, że była ona najmocniejszą podporą ich władzy; wówczas to wyposażono w sposób możliwie najbogatszy księży kosztem nędzy ludów. Przyznano im najbardziej oburzające przywileje łącznie z zasiadaniem przy tronie. Słowem, do tego stopnia rozmnożono łaski, dobra i bogactwa duchowieństwa, że połowa narodu z tego powodu cierpi i jęczy w nędzy, podczas gdy oni nic nie robiąc opływają we wszystko" (Kościuszko)

Rittner

tak jest i teraz.ile ziem im oddano jak się okazuje niesłusznie

Rittner

"skrajnie prawicowy hitler" to dowaliłeś :D On był narodowym socjalistą :)

Bogus9990

Wyjdź poza banały. To pusta nazwa, która miała przyciągnąć wyborców. Czy Polaków i Żydów mordował Hitler w imię rasizmu, który jest domeną prawicy, czy też w imię socjalizmu, który nigdy nie funkcjonował w III Rzeszy? Odpowiedz sobie i przestań wypisywać naiwne brednie.

Rittner

A Lenino czy Stalina jak mordowali Polakow to nie był już rasizmu?

maciekd_filmweb

Nie było. Stalin mordował wszystkich , w większości za przynależność klasową lub urojone winy. W zajętych polskich terenach w 1939 roku Sowieci rozstrzeliwali zwłaszcza ziemiaństwo, tzw obszarników, wojskowych.

Rittner

A Lenin to według ciebie nie mordował Polaków? Słyszałeś o Operacji Polskiej NKWD? Tylko nie kłam że komuniści to większość ofiar Operacji Polskiej.

Rittner

Rasizm nie jest domeną prawicy. To, że najwięcej pokazuje się tych prawicowców, którzy mają takie poglądy, to nie znaczy że każdy z prawej strony takie ma.

Socjalizm w Rzeszy był, tylko to był zupełnie inny socjalizm niż PRL-owski czy komunistyczny. W Rzeszy również stawiano na pracę dla ludu. Współzawodnictwo klas, wyrabianie norm itp. to wszystko w Niemczech również było. Hitler propagował również państwo opiekuńcze (oczywiście tylko dla aryjczyków). Czy to nie jest lewica?

Hitler był lewicowcem nacjonalistycznym, a Stalin internacjonalistycznym. Stalin po prostu tępił wszystkich przeciwników, a Hitler tępił innych ludzi niż Aryjczycy.

Bogus9990

Na czym miało polegać to niby państwo opiekuńcze? Pomoc zimowa? Przecież to było zmuszanie siłą do ofiarności zwykłych obywateli, zwyczajna propagandówka. Za Hitlera normalny robotnik stracił połowę swojej pensji na rzecz likwidacji bezrobocia. Tymczasem bogate ziemiaństwo nie poniosło większych obciążeń. Wybitnie opiekuńcze. W kapitalizmie nie występuje praca na akord? Współzawodnictwo? Ba , kapitalizm wypracował nawet własne pojęcie etatyzmu , który nie jest równoznaczny z kapitalizmem.

Rasizm jest specyficzną cechą prawicowych i nacjonalistycznych ruchów prawicowych w Europie i w USA, ruchów, ewidentnie konserwatywnych. Ku klux klan przykładem.
Hitler był prawicowcem, skrajnym ksenofobem , rasistą, faszystą, nie bez powodu wsparł ultraprawicowego i katolickiego Franco (który w pierwszych latach dyktatury stosował elementy gospodarki sterownej , czy czyni go to lewicowcem?) w wojnie domowej. Bajki o lewicowości Hitlera daruj sobie. To tak jakby napisać , że Kaczyński jest lewicowy bo wykorzystuje propagandę opiekuńczego państwa , tylko propagandę, bo gdy przyszło co do czego zlikwidował stawkę podatkową dla najbogatszych. Musisz zrozumieć , że prawicowe partie wykorzystujące populistyczne hasła, nie są partiami lewicowymi, populizm nie zmienia ich prawicowych przynależności.

Rittner

///// NIE JEST RÓWNOZNACZNY Z SOCJALIZMEM, ALBO KOMUNIZMEM.

Rittner

Rittner jesteś głupszy niż przewidują komunistyczne normy, Hitler był lewicowcem, działał w sojuszu z ZSRR do czerwca 1941, swoim atakiem na ZSRR uprzedził Stalina o jakieś 2-3 tygodnie, czym (zabrzmi to brutalnie) uratował zachodnią Europę przed losem Polski po 1945r.

maciekd_filmweb

TAK RATOWAŁ POLSKĘ I EUROPĘ HITLER , ŻE OMAL NIE ZAGAZOWAŁ NAS WSZYSTKICH W AUSCHWITZ. KIEDY WRESZCIE ZROZUMIESZ, ŻE HITLER PLANOWAŁ CAŁKOWITĄ EKSTERMINACJĘ NARODU POLSKIEGO?
CZY TO , ŻE CHURCHILL BYŁ W SOJUSZU ZE STALINEM CZYNI GO LEWICOWCEM? BREDZISZ JAK POTŁUCZONY. PRZESTAŃ OPOWIADAĆ TE BUJDY.
HITLER MIAŁ KONSERWATYWNE POGLĄDY (PLUS FASZYZM I RASIZM), WSPIERAŁ PRAWICOWE DYKTATURY TAKIE JAK FRANCO, LUB DYKTATURA KATOLICKIEGO KSIĘDZA TISO, KTÓRY NAPADŁ NA POLSKĘ W 1939 ROKU. III RZESZA ZAWARŁA KONKORDAT Z KOŚCIOŁEM KATOLICKIM. GDZIE TU LEWICA? NIE RÓB Z SIEBIE GORSZEGO GŁUPCA NIŻ JESTEŚ.
STALIN NIE MIAŁ PLANÓW SAMODZIELNEGO ATAKU, BO MIAŁ WOJSKO W ROZSYPCE.

Rittner

Stalina nieplanowal ataku na zachód znowu się czerwony durniu ośmieszasz, Stalina prowadził równie agresywną politykę co Hitler i jest na równi odpowiedzialny za wybuch wojny. Bez pomocy jakiej udzielił Hitlerowi Stalina wojny by nie bylo, Stalina był sojusznikiem Hitlera i twoje dyrdymaly tego nie zmiezem. I wyłącza durniu caps locka twoje głupoty i tak do mnie nie dotrą bo mam dar samodzielnego myslenia, a ty takiego daru nie posiadasz.

maciekd_filmweb

WPIERW WYKSZTAŁĆ DAR POPRAWNEGO PISANIA I POSŁUGIWANIA SIĘ JĘZYKIEM OJCZYSTYM, A DOPIERO POTEM SPRÓBUJ MYŚLEĆ, W OPARCIU O JAKIEŚ PODSTAWY. TYLKO CZŁOWIEK WĄTPIĄCY W SWÓJ PROCES MYŚLOWY BEZ KOŃCA POWTARZA, ŻE MYŚLI, ZAMIAST RZECZYWIŚCIE MYŚLEĆ. PARAFRAZUJĄC RUSSELL'A.
HITLER ANEKTOWAŁ OD 1935 ROKU KOLEJNE TERENY PRZY BEZCZYNNOŚCI ZACHODU. KOGO ANEKTOWAŁ STALIN PRZED 1939 ROKIEM, ŻE TWIERDZISZ ŻE STALIN PROWADZIŁ RÓWNIE AGRESYWNĄ POLITYKĘ ZAGRANICZNĄ CO HITLER?
WOJNA WYBUCHŁABY NAJDALEJ W 1940 ROKU, GOSPODARKA III RZESZY NASTAWIONA NA PRODUKCJĘ ZBROJENIOWĄ ZAŁAMAŁABY SIĘ BEZ WOJNY. STALIN WYKORZYSTAŁ MOMENT NA PRZECZEKANIE I DOZBROJENIE SIĘ , DLATEGO ZAWIĄZAŁ PAKT Z HITLEREM, DOBRZE WIEDZIAŁ , ŻE GŁÓWNYM CELEM HITLERA JEST ATAK NA ZWIĄZEK RADZIECKI. TO WIEDZA PODSTAWOWA.
STALIN NIE PLANOWAŁ SAMODZIELNEJ WOJNY, NIE MIAŁ NA TO ARGUMENTÓW, DOSKONALE TO WIEDZIAŁ .
TO ŻAŁOSNE, ŻE OD MIESIĘCY ŻYJESZ TYLKO TYM , ŻE ŚLEDZISZ MOJE WYPOWIEDZI I KOMENTUJESZ JE KAŻDEGO DNIA. WSPÓŁCZUJĘ , ŻE JESTEŚ SKAZANY NA ŚWIAT WIRTUALNY, ALE PRZESTAŃ TROLLOWAĆ MOJE WPISY, NIE MAM OCHOTY PO TYSIĄC RAZY CZYTAĆ TWOICH BREDNI.

Rittner

Trolujesz to ty czerwony smieciu nie masz wiedzy, kompromitujesz sie za każdym razem, wychwalajac system komunistyczny. I przestań używać durniu caps locka. Sam wymagasz saczunku dla siebie a wielokrotnie używasz epitetów wobec swoich adwersarzy jesteś kimś w rodzaju Stefana szczawia Niesiolowskiego lewackiej zarazy.

Rittner

Stalina nieplanowal wojny poczytaj sobie protokoły z przesluchan syna twojego guru Stalina, Jakova

maciekd_filmweb

Metodologia badań historycznych opiera się weryfikacji źródeł, ich potwierdzeniu w innych zasobach źródłowych. Ty przytaczasz opinie, którym nadajesz postać faktów bez ich weryfikacji. Może Ciebie jako człowieka z plebsu to nie razi, ale spróbuj wysłać choćby artykuł tak zbudowany do liczącego się wydawnictwa, to zostaniesz wyśmiany. Historia to opinie weryfikowane przez fakty, a nie fakty weryfikowane przez opinie. Pierwsza zasada , oraz najważniejsza.
Wyjdź poza Suworowa, jedynego autora jakiego czytałeś, nie musisz skłaniać się do moich poglądów, ale na litość miej uczciwość względem własnego rozumu i godności, ZWERYFIKUJ OPINIE PODANE PRZEZ SUWOROWA, OPINIE, BO TO NIE SĄ FAKTY. ŻADNA POWAŻNA PRACA HISTORYCZNA NIE POTWIERDZA PUBLICYSTYKI SUWOROWA.

Rittner

Tezy o agresywnej polityce ZSRR podnoszenia nie tylko dzięki książka Wiktora Suvorova a opieram je na badaniach wielu wybitnych historyków. ZSRR prowadził politykę agresywna żaden twój czerwony bełkot tego nie zmieni. Razem dygnitarzami nazistowskimi powinni na ławie oskarżonych siedzieć sowiecy komunisci. Kończę dyskusję z tobą komunistyczny trolu

maciekd_filmweb

Dziękuję bardzo, dzień bez Ciebie to dobry dzień. Wykorzystaj ten czas na naukę poprawnej pisowni , nie zaszkodzi Ci to. ŻEGNAM.

Rittner

A ty wykorzystaj czas na przecztanie ze zrozumieniem Lenina

maciekd_filmweb

http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,15984,nie-znamy- skali-pedofilii-w-kosciele-w-polsce.html

Rittner

Podziwiam Cię za cierpliwość w "dyskusji" z takim odmóżdżonym śmieciem, jak ten maciekd_filmweb.
Ten dewocki zyeb to klasyczna ameba umysłowa.

Rittner

Poznaj Ty dziecko wpierw historię - tylko nie z internetu, czy agitek politycznych, a poważnych, naukowych publikacji. Wypowiadasz się w temacie filmu, który we wszystkich głównych wątkach i ogólnym przesłaniu kompletnie rozbiega się z prawdą historyczną. Ale dla Ciebie to jest słowo objawione. Dorośniesz jak zrozumiesz, że fundamentalizm nie ogranicza się do kwestii religijnych, to stan umysłu i sposób myślenia i postępowania. W kwestiach jakie poruszasz, będąc kompletnym ignorantem, za to pewnym siebie i gotowym do atakowania całych grup społecznych, fundamentalistą jesteś właśnie Ty.

Rittner

Co ty durniu wypisujesz, wiesz że największy odsetek ofiar ISIS to chrześcijanie.

maciekd_filmweb

w Twoich snach i majaczeniach. Realnie to ok. 70 procent ofiar ISIS stanowią INNI WYZNAWCY ISLAMU (W OGROMNEJ CZĘŚCI SZYICI). DURNIA POSZUKAJ SOBIE W RODZINIE PRYMITYWNA ISTOTO.

Rittner

Prymitywem to jest każdy kto wyznaje ideologie zła, jaką jest komunizm, widzę że nie słyszałeś o masakrach chrześcijan w Iraku, czy innych krajach Bliskiego Wschodu, nie słyszałeś o mordach Boko Haram(organizacja podobna do ISIS tak podobna, jak podobny jest nazizm do komunizmu). Wiec zanim zaczniesz dyktować z ludźmi na poziomie przestań opierać swoją wiedzę na takich pozycjach jak Fakty i Mity czy Tygodnik Nie, a i zapomniałem podobno w Polsce ma się ukazywać jeszcze Charlie Hebdo czyli mózg ci już do resztki zostanie przeżarty o ile jeszcze takowy posiadasz.

maciekd_filmweb

Nie dość, że potrafisz poprawnie posługiwać się polszczyzną, to w dodatku nie umiesz także czytać ze zrozumieniem w tym języku. Nie napisałem , że nie było masakr dokonanych przez ISIS na chrześcijanach , czy też na innych grupach wyznaniowych, etnicznych, napisałem, że dominującą społecznością prześladowaną przez Kalifat są w ponad 70 procentach sami wyznawcy islamu, zwłaszcza grupa szyitów. Zauważasz różnicę? Pierwszymi ofiarami fanatyzmu islamskiego są przede wszystkim sami muzułmanie , ale wątpię byś był w stanie zrozumieć ten podstawowy fakt.
Dla Twojej informacji : nie czytam "Nie", ani żadnych innych politycznych czasopism wydawanych w Polsce, w przeciwieństwie do Ciebie szukam informacji z pewniejszych źródeł niż kioskowa makulatura sprzedawana naiwnym za kilka złotych.

Rittner

że nie potrafisz

Rittner

Dla ciebie pewnie wiarygodnym źródłem są opowieści dziadziusia z UB i tatusia z ZOMO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones